+48 530 842 583 konsulat@konsulchile.pl

dr Jędrzej Jachira

Jędrzej Jachira to znany wrocławski adwokat, doktor nauk prawnych i współzałożyciel jednej z najprężniej działających w kraju kancelarii prawnych z ponad 100 osobowym zespołem eksperckim. Zaangażowany w rozmaite projekty międzynarodowe, szczególnie zainteresowany tematyką Ameryki Łacińskiej i handlu transgranicznego. Włada językiem angielskim i hiszpańskim.

W swojej praktyce zawodowej zajmuje się szerokim spektrum usług prawnych świadczonych zwłaszcza w sprawach związanych z prawem bankowym i prawem europejskim. Od lat wspiera swoją wiedzą osoby fizyczne posiadające kredyty hipoteczne obarczone wadami prawnymi, a także przedsiębiorców. Współprowadzona kancelaria prawna zdobywa prestiżowe nagrody i jest regularnie notowana na podiach w branżowych rankingach (m.in. dziennika Rzeczpospolita).

Jako Konsul Honorowy Republiki Chile szczególnie dba o przyjazne stosunki Polski i Chile. Podejmuje w tym przedmiocie liczne inicjatywy społeczne i biznesowe, a oficjalny obszar jego działań obejmuje województwa dolnośląskie, lubuskie i opolskie. Prowadzony Konsulat zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych nawiązaniem relacji z podmiotami prowadzącymi swoje aktywności w Chile i Ameryce Południowej, będąc w gotowości do udzielenia niezbędnego wsparcia.